pořádání

Večírků na zámku

Plánujete firemní školení, teambuilding, setkání obchodních partnerů nebo vánoční večírky a rodinné oslavy? Zámek Libouň u Vlašimi nabízí jedinečné prostory pro konání seminářů, večírků a společenských i kulturních akcí. Využijte klidné zámecké prostředí pro uskutečnění vaší rodinné i firemní akce.

Prostory k pronájmu pro rodinné a firemní akce

Zámek Libouň se nachází 13 km jižně od města Vlašim a pouhou hodinu jízdy z Prahy. Okolí zámku je obklopeno krásnou krajinou s rybníky, která je doslova oázou pro odpočinek i relaxaci. Místo zároveň přispívá ke koncentraci a je tím pravým pro setkávání se s přáteli, pracovními kolegy i klienty.

Zámecký areál Libouň poskytuje klidné prostředí pro firemní akce, semináře, školení a společenské i kulturní akce. Zámek je vhodný také pro oslavy promocí, narozenin a výročí, vánoční večírky i pořádání svateb.

Pronájem zámeckých prostor na:

Uspořádejte školení a večírky na zámku. Rezervujte si zámecké prostory k pronájmu a poznejte Podblanicko.

Zámek Libouň nabízí k pronájmu prostorné salónky pro 20 až 100 osob. Součástí areálu je stylová zámecká restaurace s venkovním posezením, salónky, zahrada, jezírko s barevnými rybičkami a rybníkem. Pro konání společenských akcí lze využít také nádvoří a přilehlou zámeckou zahradu.

Součástí našich služeb je připojení k Wi-Fi, catering ze zámecké restaurace a ubytování v podzámčí.

Zajímá vás cena pronájmu zámeckých prostor a navazujících služeb? Máte speciální požadavky na catering? Nebojte se s námi domluvit. Zavolejte nám a informujte se o možnostech pronájmu. Nabídku přizpůsobíme přesně vašim potřebám.

Poptávkový formulář

Napište nám krátké informace níže do formuláře a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat ohledně našich možností.