Navštivte naší

Zámeckou Restauraci

Zámecká restaurace Libouň nabízí gastronomii založenou na čerstvých a lokálních surovinách i profesionální catering pro pořádání akcí. Navštivte romantické prostory zámecké restaurace Libouň a ochutnejte tradiční gastronomii nejen Podblanicka.

Pokrmy z lokálních
a čerstvých surovin

Okouzlující prostředí 

s výhledem na park

Profesionální
catering

Ochutnejte poctivou gastronomii 
z čerstvých surovin

Zámeckým hostům i turistům z širokého okolí nabízíme poctivou českou kuchyni, která je založena na kvalitních a čerstvých surovinách. Maso, ryby, zvěřina, brambory a další suroviny pochází také z lokálních chovů, místních lesů a polí.

Připravujeme denní menu, hotová i minutková jídla, domácí těstoviny, lehké saláty i domácí dezerty. Vyberte si zámecké speciality, podívejte se na náš jídelní lístek.

Rezervujte si místa v romantické restauraci

Kromě výborné gastronomie poskytuje zámecká restaurace Libouň romantické prostředí útulného interiéru. Celý zážitek prohloubí venkovní terasa s kašnou, ze které se odkrývá okouzlující výhled na jezírko s barevnými rybičkami. Navštivte zámeckou restauraci Libouň a naplno si vychutnejte Podblanicko.

K rezervaci nabízíme prostory zámecké restaurace, venkovní terasy i dvou salónků. Plánujete-li rodinnou oslavu či firemní akci můžete využít konírnu s kapacitou až 100 osob. A po oslavě nemusíte odjíždět domů, využít můžete ubytování v penzionu.

Vychutnejte si báječné jídlo v zámecké restauraci Libouň a romantiku s ubytováním na zámku. Rezervujte si stůl nebo celý salónek, zavolejte nám!

Poskytujeme profesionální catering

Součástí našich služeb je profesionální catering pro svatby, rodinné oslavy a firemní večírky. Připravíme svatební hostiny, rauty, pokrmy z masa, ryby, salátové bary, domácí dezerty a vše, na co budete mít chuť. Zajistíme také nápojový servis zahrnující pivo, víno a nealkoholické nápoje.

Catering poskytujeme jak pro zámecké akce, tak i v okolí města Vlašim a v okrese Benešov. Přejete si mít spokojené hosty a být nejlepšími hostiteli? Objednejte si catering od zámecké restaurace Libouň.