Víte co je skvělá volba?

Svatba na zámku!

Toužíte po okouzlující svatbě na romantickém místě? Prožijte svatební den na Zámku Libouň, v nádherné krajině nedaleko památné hory Blaník. Zámek Libouň nabízí jedinečné svatební hostiny, ubytování svatebních hostů i kompletní realizace svateb na klíč.

Prožijte romantickou svatbu na zámku

Zámek Libouň je jako stvořený pro prožití dokonalého svatebního dne. Zámecký areál, stejně jako okolní příroda, poskytuje klidné a romantické prostředí s dostatkem soukromí. Nabízíme zámecké svatební hostiny, realizace svateb na klíč i ubytování na zámku.

Využijte venkovní svatební obřad v nádherné zámecké zahradě s rybníkem, nebo ve stylovém zámeckém salónku. Pro svatební hostiny nabízí Zámek Libouň dva společenské sály – konírna pro 100 osob a zrcadlový sál pro 40 osob. Využít lze také restauraci s terasou. Venkovní terasa s výhledem na zámeckou kašnu jsou skvělým místem pro svatební fotografie.

Nabízíme:

Novomanželům nabízíme ubytování na zámku v luxusním apartmánu s vířivou vanou. Pro svatební hosty máme připraveno ubytování v podzámčí ve dvou až šestilůžkových pokojích.

Postaráme se o nezapomenutelnou svatební hostinu. Připravíme kompletní svatební menu od slavnostních přípitků, přes svatební oběd, sladké dezerty až po odpolední rauty či svatební večeři.

Součástí našich služeb je také svatební catering pro svatby konané mimo zámek. Cena svatebního cateringu se odvíjí od složení celého menu. Pro více informací nás kontaktujte.

Přejete si, aby vše probíhalo, jak má? Svěřte se nám. Naší specializací je pořádání svateb na klíč. Zajistíme kompletní svatební servis od A do Z a pomůžeme s organizací svatebního dne. Postaráme se o přivítání hostů, realizaci svatebního obřadu, připravíme svatební hostinu a postaráme se o ubytování hostů. Přejete si svatební obřad v zámecké zahradě, na nádvoří či v zámeckém salónku? Stačí nám zavolat a sdělit vaše přání. S rezervací stavebního termínu neotálejte.

Prožijte romantickou svatbu na zámku Libouň, který se nachází v CHKO Blaník, necelých 13 km od města Vlašim a 60 km od hlavního města Prahy. Podblanicko vyniká klidem a nádhernou přírodou přímo stvořenou pro pořádání svateb. Zavolejte nám a zeptejte se na vše, co vás zajímá. Rezervujte si svatbu na okouzlujícím zámku Libouň.

Poptávkový formulář

Napište nám krátké informace níže do formuláře a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat ohledně našich možností.